Biblioteka bierze udział

w programie Akademia

Orange dla bibliotek.


ZESTAWIENIE OFERT

PDFDrukuj

Gminna Biblioteka Publiczna im. Eugeniusza Paukszty
ul. Browarna 7 66-120 Kargowa

 

Data: 16 września 2013
Nasz znak: 341/7/12/PWK/IK/3/2013


Dotyczy: postępowania o udzielenia zamówienia publicznego „Dostawa oraz montaż wyposażenia biblioteki w Kargowej”.

 

Na realizację zamówienia zamawiający zamierza przeznaczyć: 272 140,00 zł

 

Zestawienie ofert otwartych w dniu 16 września 2013 r. 11.30 :
1. Z.P.H. LUMAR Jacek Ogórkiewicz ul. Wierzbowa 3 85-374 Bydgoszcz. Oferowana cena realizacji zamówienia – 413 999,19 zł,
2. DUAL sp. j. ul. Gen. J. Bema 29 65-170 Zielona Góra. Oferowana cena realizacji zamówienia – 396 824,78 zł.

 

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - dostawy

PDFDrukuj

Gminna Biblioteka Publiczna im. Eugeniusza Paukszty w Kargowej ogłasza przetarg na dostawę oraz montaż wyposażenia biblioteki w Kargowej.

 

Załączniki:

 

NAJŚWIEŻSZE NOWOŚCI !

PDFDrukuj

 

Czyli jakie nowe pozycje pojawiły się w naszej bibliotece?

 

Jeżeli uważasz, że jakiejś książki brakuje w naszej bibliotece napisz e-maila Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

lub zgłoś to bibliotekarzowi.

W miarę możliwości postaramy się uwzględnić Wasze propozycje.

 

Ogólnopolski Konkurs Piosenka z Tuwimem- zaproszenie do udziału dla młodych talentów

PDFDrukuj

Fundacja Młodzi Artyści ma zaszczyt zaprosić do Ogólnopolskiego Konkursu Piosenka z Tuwimem. Szukamy młodych, zdolnych ludzi piszących teksty do piosenek. Te najlepsze inspirowane twórczością Juliana Tuwima, zdobędą nagrody i zostaną wydane na płycie. Ich autorzy dostaną także zaproszenie na warsztaty artystyczne organizowane przez Nas i prowadzone przez znakomitych instruktorów. Szczegóły konkursu do zobaczenia na stronie: www.mlodziartysci.eu

 

Wyniki Konkursu na logo i nazwę Mediateki w Kargowej

PDFDrukuj

Gminna Biblioteka Publiczna im. Eugeniusza Paukszty w Kargowej informuje, iż zgodnie z regulaminem Konkursu na logo i nazwę Mediateki w Kargowej (punkt VII podpunkt 7 oraz punkt VIII podpunkt 4), ocena Komisji Konkursowej skutkowała brakiem wyłonienia zwycięzcy, co jest równoznaczne z brakiem rozstrzygnięcia konkursu i rezygnacją z przyznania nagród.

 

Jednocześnie serdecznie dziękujemy za nadesłane prace.

     

Ranking bibliotek ,,Rzeczpospolitej"

PDFDrukuj

Redakcja dziennika ,,Rzeczpospolita" we współpracy z Instytutem Książki przygotowała ranking bibliotek w gminach, które mają mniej niż 15 tysięcy mieszkańców. W gronie przeszło 600 bibliotek na 110 miejscu sklasyfikowano Gminną Bibliotekę Publiczną im. E. Paukszty w Kargowej.

 

W ocenie bibliotek brano pod uwagę m.in. powierzchnię biblioteki i filii, ile godzin tygodniowo jest czynna, wielkość księgozbioru, zakup nowości, szkolenia, udział dotacji podmiotowej dla biblioteki w budżecie gminy oraz pozyskane przez bibliotekę środki pozabudżetowe w 2010r. Istotne w ocenie było także to, czy biblioteka posiada stronę internetową i jaka jest dostępność Internetu dla czytelników.

 

Pełen ranking bibliotek można ściągnąć z:>>>(PDF)

 

List gratulacyjny od Marszałek Województwa Lubuskiego Elżbiety Polak

 

"Małe ojczyzny -pogranicze kultur i regionów"

PDFDrukuj

Monografia Konkursy Literackie im. Eugeniusza Paukszty „Małe Ojczyzny- pogranicze kultur i regionów” (2000-2010) jest podsumowaniem dziesięciolecia konkursów, jak również umożliwia poznanie  pisarza Eugeniusza Pauksztę i jego literackiego dorobku.
Monografia  składa się z pięciu rozdziałów.
Pierwszy rozdział poświęcony jest pisarzowi -Eugeniuszowi Paukszcie. Zaprezentowano w nim wspomnienia ludzi, którzy nie tylko go znali, przyjaźnili się, ale i pisali o nim.  
Drugi rozdział poświęcony został genezie i dorobkowi konkursów literackich.
W trzecim rozdziale zaprezentowane zostały referaty wygłoszone na towarzyszących konkursom sesjach popularno-naukowych, w których ich autorzy nawiązują do idei konkursów i próbują opisać czym są dla nich nasze małe ojczyzny.
Rozdział czwarty zawiera prace uczestników konkursów, którzy zdobyli główną nagrodę w swoich kategoriach oraz dwie prace wyróżnione wybrane do publikacji ze względu na swą oryginalność.
W rozdziale piątym zaprezentowano galerię zdjęć związanych z konkursami. Wzbogacono ją zdjęciami z dwóch ważnych wydarzeń jakie miały miejsce w Kargowej w 2011 roku - Polsko Niemieckiej Konferencji Historycznej oraz Święta Czekolady- Dni Kargowej.

 

Strona 10 z 10

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Godziny otwarcia:

poniedziałek - czwartek

10.00 - 18.00

piątek

12.00 - 20.00

Jesteśmy na FACEBOOK`U
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

 

 

 

 

Polecane strony:

 

 

 

 

© Copyright 2010 GBP im. Eugeniusza Paukszty w Kargowej | Powered by Topreklama.pl