Biblioteka bierze udzia

w programie Akademia

Orange dla bibliotek.

PDFDrukuj

Dnia 31.10.2017r. w Gminnym Centrum Kultury w Mediatece wiatowid odbyo si pasowanie na czytelnika uczniw klas pierwszych Zespou Szkolno-Przedszkolnego w Kargowej. Na t okoliczno zosta przygotowany spektakl teatralny w wykonaniu modziey szkolnej. W przedstawieniu wzili udzia nastpujcy uczniowie : Julia Pospiech, Aleksandra Pospiech, Dominika Karacz, Karolina Karacz, Jakub Radom, Hanna Radom, Julia Zewar, Patrycja Zewar. Kade dziecko zostao pasowane na czytelnika przez Pani Kierownik Biblioteki Magorzat Kwiecie, oraz otrzymao pamitkowy dyplom i ksik. Bardzo dzikujemy wychowawcom klas Pani Elbiecie Pietek, Marii Maycha, oraz Pani Elbiecie Janik za przybycie wraz z dziemi do Mediateki, a naszym aktorom za powicony czas w przygotowaniu si do spektaklu, oraz wystp. Nastpne pasowanie ju za rok.

Godziny otwarcia:

poniedziaek - czwartek